Hakkımızda

Separt Modüler bölme sistemleri, 1995 yılında, sistemlerin ithalatını yaparak bölme duvar işine başlamış, 1996 yılında çözüm ortağı İtalyan Sinetica Firması ile birlikte Türkiye’de üretime geçmiştir.

Bugün % 100 yerli üretim yaparak sistem çeşitlerini de geliştirerek gerçek anlamda demonte bölücüler , teleskopik kasalı kapılar, alçak seperasyonlar, kayan bölücü paneller ile tüm mekanlar için bölme ihtiyaçlarını karşılayacak donanıma kavuşmuştur.

Montaj kolaylığı, tekrar kullanılabilme özelliği , estetik görünümü, çözülmüş detayları ve birikmiş tecrübesi ile Separt Bölücü Sistemleri yüksek kalite anlayışı ve müşteri memnuniyeti ile yurt içi, yurt dışı projelere imza atmaya devam etmektedir.

FELSEFEMİZ

  •  Kalitenin önemini benimsemek,

  • En uygun, en doğru ekonomik çözümleri en hızlı biçimde üretmek, istekleri ve beklentileri en doğru şekilde algılayıp doğru uygulamalarla gerçekleştirmek ve güvenilir bir firma olmak

  • AR-GE ve ÜR-GE faaliyetlerine önem vererek sektöre ait teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek uygulamak ve sistemleri geliştirmek

  • İş hacmini sürekli geliştirerek ülke ekonomisine katkıda bulunmak.

İletişime Geçin

Daha fazla bilgi ve iş başvuruları için bize ulaşın