Gizlilik Politikası


1.Genel

Bundan böyle “Separt” olarak anılacak Separt Ofis Dekorasyon İnşaat San ve Tic. Ltd. Şirketi, web sitesini ziyaret edenlerin gizliliğini korumayı ilke olarak benimsemiştir. Bu nedenle, işbu gizlilik beyanı (“Gizlilik Beyanı”), web sitemizi kullanırken kullanıcılara ilişkin ne tür bilgilerin Separt tarafından alındığını, bunların nasıl kullanıldığını ve korunduğunu açıklamaktadır. Ayrıca işbu Gizlilik Beyanı çerçevesinde bu bilgilerin doğruluğunun sizin tarafınızdan nasıl denetlenebileceği ve istediğinizde Separt´a başvurarak bu bilgilerin silinmesini nasıl sağlayabileceğiniz belirtilmektedir. Söz konusu bilgilerin, mevcut ve geçerli olan veri koruma düzenlemelerine uygun olarak işlenmesi ve kullanılması için gerekli olan her türlü işlem Separt tarafından yerine getirilecektir.

İşbu Gizlilik Beyanı, Separt sitesinden link verilmiş başka siteler (hyperlinked web siteleri) için geçerli değildir.

2.Kişisel bilgilerin toplanması, kullanımı ve işlenmesi:

Belirli bir kişiye ait kullanılacak ve işlenecek bilgiler, yalnızca bu kişinin kendi istemiyle veri girmesi ya da bu hususta açıkça muvafakat vermesi halinde mümkündür. Veri girilmesi veya bu hususta açıkça muvafakat verilmesi, kişinin aşağıda belirtilen şartlar ile mutabık olduğunun göstergesidir.

Sitemizi ziyaret ettiğinizde, sistem yönetimi, istatistik ve “back-up” uygulamalarının gerektirdiği bazı bilgiler sunucularımızda otomatik olarak depolanacaktır. Bu verilerin arasında Internet servis sağlayıcınızın ismi, bazı durumlarda IP adresiniz, web gezgini yazılımınızın versiyonu, erişim sağlanan bilgisayarın işletim sistemi, bize yönlendiren web sitesi, sitemizdeyken ziyaret ettiğiniz diğer siteler ve sitemizi bulmak için kullandığınız arama sözcükleri bulunmaktadır. Duruma bağlı olarak bu tür veriler, site ziyaretçisi hakkında bazı sonuçlar çıkarılmasını sağlar. Ancak hiçbir kişisel bilgi bu çerçevede kullanılmayacaktır. Bu tür kişiye özel veriler sadece anonimleştirilerek kullanılabilir. Separt’ın bu verileri dışarıdan bir hizmet sağlayıcısına yönlendirmesi durumunda, verilerin, veri güvenliğine ilişkin mevcut yasal düzenlemeler çerçevesinde aktarılması için gerekli teknik ve organizasyonel işlemler gerçekleştirilecektir.

Kendi isteğinizle kişisel bilgilerinizin verilmesi halinde, Separt, bu bilgileri yasada öngörülen veya ziyaretçinin muvafakat beyannamesinde belirtilen sınırlamalar dahilinde kullanacağını, işleme tabi tutulacağını veya aktarılacağını taahhüt eder. Söz konusu kişisel bilgilerinin üçüncü kişilere aktarımı, sadece adli ya da idari mercilerce öngörülmesi halinde söz konusu olacaktır.

İşbu Gizlilik Beyan’ına ilişkin olası değişiklikler bu sayfada yayımlanacaktır. Bu çerçevede, size ait hangi bilgilerin saklandığına ve bu bilgilerin nasıl kullanıldığına dair güncel olarak bilgi almanıza olanak sağlanacaktır.

3.Güvenlik

Separt, size ait bilgileri güvenli biçimde saklamaktadır; dolayısıyla söz konusu bilgilerin herhangi bir kayba, suiistimale ya da değişikliğe karşı korunması için gerekli tüm önlemleri almaktadır. Separt’ın, gerekli hizmeti size ulaştırmak için bilgilerinize erişimi olan sözleşmesel ortakları, sözleşmesel yükümlülükleri çerçevesinde bu bilgileri gizli tutmak ve başka hiçbir amaçla kullanmamakla yükümlüdür. Bazı durumlarda kişisel bilgilerinizin Separt’a bağlı şirketleriyle paylaşılması gerekecektir. Bu durumlarda da bilgileriniz gizli addedilecektir.

4.Çocuklara ait, kişiye dair bilgiler:

Separt web sitesinin yetişkinler tarafından kullanılması öngörülmüş olup, Separt web sitesi çocuklara yönelik değildir. Separt, 14 yaşından küçük çocuklara ilişkin bilgilerle ilgilenmemektedir. Separt, söz konusu çocuklara, herhangi bir kişiye ait bilgileri göndermemeleri konusunda sitede uygun bir yerde açık yönlendirmelerde bulunacaktır. Ebeveynlerin ya da yasal velinin, gözetimleri altındaki çocukların herhangi bir kişiye ilişkin bilgileri Separt’a ulaştırıldığına dair şüpheleri olması halinde, eğer söz konusu bilgilerin silinmesi isteniyorsa, aşağıdaki adresten (6. Maddeye bkz.) derhal bizle irtibata geçmelerini rica ederiz. Böyle bir durumda, söz konusu bilgiler hiç vakit kaybetmeden silinecek.

5. Çerezler

 

6. Web İzleme:

Bu web sitesi pazarlama ve optimizasyon amaçlı veri toplar ve saklar. Bu veriler anonimleştirilmiş kullanıcı profilleri oluşturmak için kullanılabilir. Çerezler ayarlanmış olabilir.

Kullanıcılarımız tarafından açık bir anlaşma olmaksızın toplanan veriler kişisel bir ziyaretçinin kimliğini belirlemek için kullanılmaz ve anonim herhangi diğer kişisel bilgileri ile birleştirilmez.

7. İstekleriniz ve Sorularınız:

Depolanan bilgiler, yasal veya sözleşmesel dosyalama süresi sona erdiğinde veya Separt’ın artık gereksinimi kalmaması halinde Separt tarafından silinecektir. Ancak, elbette siz istediğiniz zaman size ait bilgilerin silinmesini talep edebilirsiniz. Ayrıca gelecekte, istediğiniz zaman kişisel bilgilerinizin kullanım ya da işleme tabi tutulmasına dair muvakkatinizi geri çekebilirsiniz. Size ait bilgilerin saklanıp ve bu bilgilerin kullanım alanlarına ilişkin sorularınız için bizimle yine aynı yöntemle temasa geçebilirsiniz. Dileklerinize anında yanıt vermek için elimizden gelen tüm çabayı göstereceğimizden emin olabilirsiniz.

8.Sosyal Medya ve Eklentilerin Kullanımı:

Sosyal ağlar facebook.com ve Twitter eklentileri (“eklentiler”) web sayfalarımıza gömülebilir. İlgili servisler Facebook Inc. ve Twitter Inc. (“servis sağlayıcılar”) şirketleri tarafından sağlanır.

Facebook, Facebook Inc., 1601 S. California Ave, Palo Alto, CA 94304, ABD (“Facebook”) tarafından işletilmektedir. Facebook eklentileri ve görünümlerini gözden geçirmek için şu adresi ziyaret edebilirsiniz: https://developers.facebook.com/docs/plugins

Twitter, Twitter Inc., 1355 Market St, Suite 900, San Francisco, CA 94103, ABD tarafından işletilmektedir. Twitter butonları ve görünümlerini gözden geçirmek için şu adresi ziyaret edebilirsiniz: https://dev.twitter.com/web/tweet-button

Web sitelerimizi ziyaret ettiğinizde verilerinizin korunma seviyesini artırmak için bu eklentiler “Çift tıklanan butonlar” olarak uygulamaya konmuştur. Bu tarz bir entegrasyon bu tarz eklentiler içeren web sitelerine, web sitemiz içerisinden eriştiğinizde, otomatik olarak servis sağlayıcıların sunucularıyla bağlantı kurmamanızı sağlar. Sadece bu eklentileri etkinleştirmeniz durumunda veri aktarımına izin vermiş olursunuz ve tarayıcı servis sağlayıcıların sunucularına doğrudan bir bağlantı oluşturur. Çeşitli eklentilerin içeriği ardından ilgili servis sağlayıcı tarafından doğrudan tarayıcınıza aktarılır ve ardından ekranınızda görüntülenir.

Eklenti servis sağlayıcıya hangi web sitesi sayfalarımızı ziyaret ettiğiniz söyler. Web sitemizi gezerken Facebook ya da Twitter kullanıcı hesabınıza bağlı olmanız durumunda, servis sağlayıcı kullanıcı hesabınızla eriştiğiniz bilgiler gibi ilgi duyduğunuz alanlar hakkında veri toplayabilir. Herhangi eklenti fonksiyonunu kullanırken (örneğin “Like” [Beğeni] butonuna tıklandığında, yorum yazıldığında) bu bilgi de tarayıcı tarafından doğrudan saklanmak üzere servis sağlayıcıya aktarılır.

Facebook, Twitter yada Linkedin tarafından veri toplanması ve kullanımı hakkında daha ayrıntılı bilgilere ve bu şartlar altında gizliliğinizi korumak için faydalanabileceğiniz haklar ve olasılıklara servis sağlayıcının veri koruma/gizlilik tavsiyeleri altından ulaşabilirsiniz.

Veri koruma/Facebook tarafından yayınlanan gizlilik tavsiyesi: http://www.facebook.com/policy.php

Veri koruma/Twitter tarafından yayınlanan gizlilik tavsiyesi: https://twitter.com/privacy

Veri Koruma/Linkedin https://www.linkedin.com/legal/privacy

Privacy Policy


1.General

From now on, referred to as “Separt” Separt Office decoration San ve Tic.Ltd., to protecting the privacy of those who visit the website has adopted in principle.Therefore, this privacy statement (“privacy statement”), when using our web site users concerning what types of information are used and how they are taken by Separt protected.In addition, within the framework of this privacy statement that can be controlled by you on the accuracy of the information, how and when you want to delete this information by contacting Separt ́a how can provide.Present the information in question, in accordance with the data protection regulations that apply and the processing of any transaction that is required to be used and Separt by.Is this Privacy, specify Separt links from the site other sites (hyperlinked web sites) does not apply to.

2.Collection, use and processing of personal information:

It belongs to a certain person will be used and the information to be processed only if the person requesting the data or it is possible to clearly giving consent in this matter in the case.In this regard, the data to be entered or explicitly consent, to the following conditions of the person.

When you visit our site, System Administration, statistics and “back-up” requires the application of some of the information will be stored on our servers automatically.This is the name of your Internet service provider from the data, in some cases, your IP address, web browser software version is provided access to the computer’s operating system, when you visit while on our site, the referring website, us other sites and to find our site has search words that you use.Depending on the situation, the site visitor would see this kind of data as some conclusions.However, no personal information will be used in this context.Such personal data may be used only for anonimleştirilerek.An outside service that data of Separt provider in case of, data, data harmonization within the framework of existing legal arrangements for transferring the necessary technical and organizational processes.

In the event your personal information voluntarily, Separt, this information is specified in the declaration prescribed in the law or visitor use within the limitations on consent, processing will be subject to prosecution or transmitted.The transfer of such personal information to third parties, only in case of a judicial or administrative authority is intended for.

This Privacy Statement will be published on this page relating to possible changes.In this context, belongs to you what information is stored and how the information will be provided for the use of up to date information allows you to retrieve.

Safty

Separt, stores your information securely; Hence any loss of such information, to protect against abusive or change all of the necessary measures.To deliver the required service to you information of Separt who has access to your contractual partners, within the framework of contractual obligations to keep this information confidential, and for any other purpose obliged.In some cases the sharing of your personal information to affiliates, you will need Separt.In these cases, your confidential information addedilecektir.

The Kidz, include information about the person:

Separt web site intended to be used by adults, not for children Separt website. With information about children under the age of 14, Separt, ilgilenmemektedir.The children in question, Separt of any person they shouldn’t send information in one convenient place on the site about will open Routing.Parents or legal guardians of children under the supervision of information any person to be the swapped Separt doubts, if deletion of such information if requested, at the address below (6.The item, see.) to contact us immediately. In such a case, the information in question will be deleted without losing any time

Cookies

 

Web Monitoring:

This website collects data for marketing and optimization purposes and stores.This data can be used to create anonymous user profiles.Cookies may be set.

Our users without an explicit agreement by the data collected is not used to determine the personal identity of a visitor and anonymous are not merged with any other personal information.

İstekleriniz ve Sorularınız:

The stored information, legal or contractual filing expires or if the man is not the requirement now will be removed by the Separt. But, of course, when you want it, you can request the deletion of your data. Also in the future, the use of your personal information or at any time becomes subject to processing, you can withdraw your provisional.Hiding of the information belongs to you and if you have any questions regarding the use of this information in the fields in the same way, you can still contact us.Our wishes every effort to respond in the moment to show you can be sure.

Social media and the use of add-ins:

Facebook.com and social networks Twitter plugins (“plug-ins”) can be embedded into our web page.Inc.ve Facebook Twitter related services, Inc. (“service provider”) is provided by the companies.

Facebook, Facebook Inc., 1601 s. California Ave, Palo Alto, CA 94304, USA (“Facebook”).Facebook plugins and views, please visit the following address to review < a href = "//developers.facebook.com/docs/plugins" > https://developers.facebook.com/docs/plugins Twitter, Twitter Inc., 1355 Market St, Suite 900 , San Francisco, CA 94103, USA.

Twitter buttons and views, please visit the following address to review < a href = "//dev.twitter.com/web/tweet-button" > https://dev.twitter.com/web/tweet-button

When you visit our websites, to increase the level of protection your data these plug-ins are implemented as “double clicked on buttons”.This kind of integration that kind of plug-ins from within the web sites that contain when you access our website, automatically communicates with the server of the service provider.Only if you enable these plug-ins, allowing data transfer and the browser service creates a direct link to the servers of the provider.Contents of various plugin then is transferred to your browser directly by the relevant service provider, and then it is displayed on your screen..

The add-in when you visit our web site at which service provider pages.While visiting our website, Facebook or Twitter, you must be connected to your user account, for example, if the service provider you are accessing your account information such as user’s interests can collect data about the fields.When using any add-in function (for example, “Like” the [Like] button is clicked, when writing a comment) this information is also stored by the browser directly transferred to service provider.

Facebook, Twitter or Linkedin by more information about data collection and use, and under those circumstances you can use to protect your privacy rights and possibilities on the service provider’s data protection/privacy recommendations You can reach the bottom.Published by data protection/Facebook privacy advice < a href = "//www.facebook.com/policy.php" > http://www.facebook.com/policy.php data protection/privacy advice issued by Twitter: < a href = "//twitter.com/privacy" > https://twitter.com/privacy Data protection/Linkedin https://www.linkedin.com/legal/privacy